AKTUALIZACE BLOGU !!Napište se sem SB!!

Životopis Nicole Scherzinger :-)

5. listopadu 2008 v 19:01 | Lufineshka |  ● Biografie Nicole Scherzinger a Pussycat Dolls
Nicole Scherzinger je nejvýraznější členka populární a velice oblíbené dívčí skupiny PUSSY CATDOLLS.Tato mladá a talentovaná dívka se narodila 26/6/1978 v exotické Hawaji v Hononulu.I když na to vůbec nevypadá , je jí už 29 let. Narodila se ve velké Hawajské rodině , která měla svůj vlastní pořad,matka byla jednou z nejhlavnějších tanečnic.Nicole už od malička milovala zpěv a tanec, také se jim věnovala. Když jí bylo teprv 6 let, ostěhovala se s její rodinou do Louisville ."Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé kačátko",říká Nicole ..Ve 14 se znova stěhovali , do Kentucky.

Její velký sen byl - stát se zpěvačkou. Dělala pro to všechno. Během střední a vysoké školy navštěvovala i uměleckou školu.Její 1. prtofesionální vystoupění bylo ve městě Louisville v divadle herců.Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec, hrála hlavní roli v každé hudební představení. Zpěv byl pro ní málo , o 3 roky později totiř zkusila i modeling.
" Days Of The New " , tak se jmenovala první skupina Nicole Scherzinger. Ona nebyla sice frontmenka kapely , ale v té době hledali zpěvačku a Nicole si řekla proč ne ..Byla to rocková skupina, to asi pro Nicole nebylo moc ideální ,ale hlavní bylo že může zpívat .Natočili spolu pár písniček , ale Nicole se pak ještě vrátila ke škole .

Neznámý producent " Scott " si jednou poslechl její písničky , zavolal jí, protože se mu líbily a zanedlouho byla další deska na světě, byla to už její druhá deska . Scott chtěl s Nicole spolupracovat i na dále, proto se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert. Nicole souhlasila.

Zanedlouho začala psát svoje vlastní texty a písničky. Přihlásila se do konkursu " Popstars ", kde také vznikla nová skupina "Eden's Crush" a Nicole byla její členkou..."Bylo těžké být spolu když jsme to ani nechtěli", říká.Skupina se stejně za chvíli rozpadla a Nicole se rozhodla pro solovou dráhu. Přestěhovala se do L.A., kde poznala i svojí spolubydlícím hrající ve skupině PCD. Poznali se a už to bylo , Nicole byla její členkou. Nicole i nadále psala a stále píše texty k písním Pussy Catdolls. Stala se hlavní členkou kapely-nejhlavnější. Když si všimnete na každém plakátu, v každém videoklipu, na každém obrázku je nejvíce v popředí Nicole , i v písních nejvíce zpíva ona. Holky se kvůli tomu často hádají, jednu dobu se psalo i o rozpadu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama